Simina 19, 11000 Beograd, Srbija; // telefon:+381 11 30 32 125; faks:+381 11 263 43 48;
      

Kontakti


Ime Funkcija Telefon / Faks elektronska pošta
Prof.dr Dragan Radovanović Predsednik Crvenog krsta Srbije 011/30 32 125
Dr Milutin Mihajlović Potpredsednik Crvenog krsta Srbije 011/30 32 125
Živojin Jokanović Potpredsednik Crvenog krsta Srbije 011/30 32 125
Mr.sci Sinjka Somer Potpredsednik Crvenog krsta Srbije 011/30 32 125
Ljubomir Miladinović Generalni sekretar Crvenog krsta Srbije 011/30 32 125
Marijana Rodin Poslovni sekretar 011/30 32 125; Fax: 011/26 34 348 marijana@redcross.org.rs
Marija Čukić Stručni saradnik za dobrovoljno davalaštvo krvi 011/30-32-125 lok.110 marija@redcross.org.rs
Ruža Petrović Stručni saradnik za službu traženja 011/30-32-125 lok. 226 ruza@redcross.org.rs
Dr Ljubica Dragišić Aleksić Stručni saradnik za prvu pomoć 011/30-32-125 lok. 115 ljubica@redcross.org.rs
Biljana Cvetković Stručni saradnik za podmladak i omladinu 011/ 30 32 129 lok. 117 bilja@redcross.org.rs
Jelena Radojičić Stručni saradnik za socijalnu delatnost 011/ 30 32 129 lok. 127 jelenaradojicic@redcross.org.rs
Branimir Knežević Stručni saradnik za organizaciju, razvoj i normativnu delatnost 011/ 30-32-129 lok. 206 branimir.knezevic@redcross.org.rs
Mirko Vasiljević Stručni saradnik za pravne poslove 011/62 95 72 lok. 123 mirkov@redcross.org.rs
Lošonc Đula Koordinator programa za delovanje u nesrećama 011/ 62 95 72 lok. 113 djula@redcross.org.rs
Ranko Demirović Koordinator programa za delovanje u nesrećama 011 3032119 lok. 131; Fax: 011 2622965 ranko@redcross.org.rs
Ljubomir Miladinović Rukovodilac Službe za međunarodnu saradnju 011/32 81 086; 26 31 225 lok. 217 ; Fax 26 22 830 ljubomir@redcross.org.rs
Saša Avram Stručni saradnik za difuziju i međunarodno humanitarno pravo 011/30-32-125 lok. 215 sasha@redcross.org.rs
Jelena Anđelić Stručni saradnik za Program borbe protiv trgovine ljudima 011/30-32-125 lok. 214 jelena@redcross.org.rs
Slađana Dimić Stručni saradnik za informisanje i propagandnu delatnost 011/26-21-425 ; 011/30-32-125 lok. 132 sladjana@redcross.org.rs
Sanja Drezgić – Ostojić Stručni saradnik 011/30-32-125 lok. 105, 215 sanja@redcross.org.rs
Dr Milutin Vračević Stručni saradnik 011/26-22-121 lok. 111 milutin@redcross.org.rs
Nataša Todorović Stručni saradnik za zdravstvenu delatnost 011/26-22-121 lok. 109 natasa@redcross.org.rs
Branislav Milenković Stručni saradnik za migracije i spasilaštvo na vodi 011/30-32-125 lok. 106 bane@redcross.org.rs
Valter Rodin Koordinator logistike i finansijskog razvoja 011/30-32-125 lok. 120 valter@redcross.org.rs
Momčilo Bjelivuk Rukovodilac službe Odmarališta 011/30-32-125 lok. 124, 134 momcilo@redcross.org.rs
Olivera Aleksić Rukovodilac finansijske službe 011/30-32-125 lok. 211 olivera@redcross.org.rs
Srđan Ličina Rukovodilac službe transporta 011/2632-634 ; 011/30-32-125 lok. 116 srdjan@redcross.org.rs
Veljko Đurđević Rukovodilac službe za opšte i tehničke poslove 011/30-32-125 lok. 124 veljko@redcross.org.rs

Predsednik i potpredsednik su volonterske funkcije.